Misja Konkursu

Naszą misją jest poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla turystyki, ze szczególnym uwzględnieniem potencjału młodych, innowacyjnych firm (start-upów).

Celem Konkursu jest odkrywanie produktów nowych technologii, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych.

Konkurs ma przybliżyć przedsiębiorcom turystycznym najlepsze projekty technologiczne oraz nowe trendy w technologiach natomiast młodym firmom technologicznym wskazywać potencjał i potrzeby branży turystycznej.

Współpraca firm informatycznych i branży turystycznej umożliwi tworzenie nowoczesnych rozwiązań niezbędnych dla rozwoju e–turystyki oraz ułatwień, które zapewnią współczesnym turystom poczucie bezpieczeństwa i dostęp do najlepszej informacji we wszystkich zakątkach świata.
new-tech-new-travel-misja.png

LAUREACI I WYRÓŻNIENIA W KATEGORII B2B

Eventory

Laureatem

została firma Eventory z platformą Eventory. To kompleksowe rozwiązanie połączone z aplikacją mobilną do zarządzania wieloma wydarzeniami dla miast lub regionów turystycznych. Dzięki niemu najtrudniejsze elementy zarządzania wydarzeniami w branży turystycznej, takie jak: promocja, zmiany w programie czy w końcu stała komunikacja z uczestnikami może być prowadzona z jednego miejsca i bez wysiłku.
Hotailor

Wyróżnienie

otrzymała platforma Hotailor przeznaczona przede wszystkim dla osób pracujących w biurach/agencjach turystycznych zajmujących się rezerwacją  pokojów hotelowych dla swoich klientów. Pozwala ona usprawnić pracę tych osób, automatyzując proces wyszukiwania, porównania i selekcji ofert hotelowych, jak również tworzenia voucherów i innych potwierdzeń, włącznie z końcowym etapem rezerwacji. Poprzez skrócenie czasu pracy nad jednym zapytaniem agent jest w stanie przeprowadzić 10 razy więcej rezerwacji dla swoich klientów.
QRtag

Wyróżnienie

otrzymał innowacyjny produkt QRtag, który ma na celu poszerzenie tego co widzimy w rzeczywistości. Uruchomiona aplikacja daje szansę rozbudować otaczającą rzeczywistość – poprzez system markerów umożliwiających generowanie dodatkowych, atrakcyjnych treści. Innowacyjność aplikacji polega na tym, że po jej udostępnieniu pracownicy instytucji sami zarządzają całą zawartością aplikacji, zmieniając treść zgodnie z potrzebami.

LAUREACI I WYRÓŻNIENIA W KATEGORII B2C

CandyRent

Laureatem

zostało rozwiązanie CandyRent za pierwszą na polskim rynku platformę, która umożliwia rezerwację sprzętu zimowego online. Dzięki tej aplikacji łatwo znajdziesz i porównasz wypożyczalnie oraz zarezerwujesz potrzebny Ci sprzęt bez wychodzenia z domu.
SocialTravel

Wyróżnienie

trafiło do SocialTravel, za rozwiązanie SocialTravel Book local tours and attractions from around the world, które łączy turystów z lokalnymi biurami podróży i atrakcjami turystycznymi.

NAGRODY

2 bony o wartości 5.000 zł

2 bony o wartości 5.000 zł

Statuetka Laureata

Statuetka Laureata

 
Kampania Promocyjna Online

Kampania Promocyjna Online

 

Na zwycięzcę w obu kategoriach czeka bon o wartości 5 000,00 PLN do wykorzystania na opłacenie udziału w konferencji, szkoleniu lub egzaminie z zakresu nowych technologii, modeli biznesowych, zarządzania lub innych tematów związanych z działalnością Laureata.

Laureaci w obu kategoriach konkursowych otrzymaja również:

 • statuetkę i dyplom,
 • kampanię promocyjną w mediach elektronicznych Organizatora,
 • prawo do wystąpienia z prezentacją produktu konkursowego podczas wybranych wydarzeń organizowanych przez Organizatora.
tech-travel-startup.jpg

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE

Jeśli masz swój start-up, Twoja firma zajmuje się nowymi technologiami oraz jesteś autorem fantastycznego rozwiązania przeznaczonego dla turystów lub w całości dedykowanego do wykorzystania w branży turystycznej - to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy!

W Konkursie mogą brać udział start-upy będące autorami rozwiązania technologicznego spełniającego kryteria Konkursu.

Produktem zgłoszonym w Konkursie może być rozwiązanie technologiczne przeznaczone dla turystów lub adresowane do branży turystycznej, wspierające jej rozwój, promocję lub zarządzanie procesami biznesowymi.

Produkt konkursowy można zgłosić tylko w jednej, wybranej przez siebie kategorii.

Należy prawidłowo złożyć wniosek konkursowy (formularz zgłoszeniowy online) oraz zaakceptować regulamin Konkursu.

Zgłoszenia przyjmujemy od 30 listopada 2017 r do 15 stycznia 2018 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dane uczestnika
Nazwa Start up'u *
Nazwa firmy będącej autorem produktu zgłaszanego w konkursie.
Imię i Nazwisko *
Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie do konkursu.
E-mail do korespondecji *
E-mail do korespondencji w sprawie zgłoszenia
Telefon kontaktowy *
Podaj numer telefonu
Ulica i numer domu *
Podaj adres firmy
Kod pocztowy *
Podaj kod pocztowy
Miejscowość *
Podaj miejscowość
NIP *
Podaj numer NIP
KRS | CEIDG *
Podaj numer rejestru firmy
Produkt konkursowy
Kategoria konkursu *
Wybierz kategorię konkursową, w jakiej zgłosisz produkt.
Funkcjonowanie na rynku *
Zaznacz jak długo produkt funkcjonuje na rynku
Nazwa zgłaszanego produktu *
Nazwa zgłaszanego rozwiązania technologicznego przeznaczonego dla turystów lub adresowanego do branży turystycznej wspierającego jej rozwój, promocję lub zarządzanie procesami biznesowymi
Przeznaczenie produktu *
Należy jak najdokładniej opisać przeznaczenie zgłaszanego produktu
Innowacyjność i unikatowość produktu *
Opisz na czym polega innowacyjnośc i wyjatkowość zgłaszanego rozwiązania technologicznego, szczególnie pod kątem zastosowanych technologii, proponowanych funkcjonalności, strategii działania i rozwoju oraz usprawniania procesów i metod działania.
Funkcjonalność produktu *
Należy jak najdokładniej opisać funkcjonalność rozwiązania technologicznego pod kątem jego przydatności dla użytkownika, w zakresie uzależnionym od charakteru produktu
Proces tworzenie i komercjalizacji produktu *
Opisz proces tworzenia i komercjalizacji rozwiązania technologicznego uwzględniający pomysł, kosztorysowanie, testy, wprowadzenie na rynek i wybór kanałów dystrybucji.
Film/prezentacja produktowa *
Wklej URL do filmu lub prezentacji produktowej, jak najlepiej prezentującej funkcjonalność i innowacyjność produktu konkursowego jego możliwości wykorzystania, użyteczność, itp.
Wersja do testowania produktu
Podaj link do wersji testowej produktu oraz odpowiednie loginy umożliwiające dostęp członkom Kapituły konkursowej do wersji testowej
  Wybierz plik

  ORGANIZATOR

  PATRONAT

  MSiT